Store locator



Contactgegevens


Thiry Paints Aalst
Albrechtlaan 74, 9300 Aalst
Ma-vr: 07.30-12.00 en 13.00-18.00
zat: 09.00-12.00
Tel: 053 21 32 79
Fax: 053 77 59 77
E-mail: aalst@thirypaints.be

Thiry Paints Borgerhout
Wilrijkstraat 20, 2140 Borgerhout
Ma-Vr: 07.30-17.00
Tel : 03/235 27 04
E-mail : borgerhout@thirypaints.be

Thiry Paints Brugge
Vaartstraat 71, 8000 Brugge
Ma-vr: 07.30-12.00 en 13.00-18.00
Tel: 050 32 21 51
Fax: 050 32 21 52
E-mail: brugge@thirypaints.be

Thiry Paints Donk
Grote baan 49, 3540 Donk
Ma-Vr: 08.00-18.00
Zaterdag: 09.00-16.00
Tel: 013 52 25 02
Email : donk@thirypaints.be
BTW 0880.146.22

Thiry Paints Erpe-Mere
Bosstraat 186 a, 9420 Erpe-Mere
Ma-do: 07.30-12.00 en 13.00-17.30
Vr: 07.30-12.00 en 13.00-16.30
Tel.: 053 83 44 21
Fax: 053 83 65 80
E-mail: erpe-mere@thirypaints.be

Thiry Paints Gent
Ottergemsesteenweg Zuid 727, 9000 Gent
Ma-do: 7.30-17.00
Vr: 07.30-14.00
Tel : 09 388 39 87
E-mail : gent@thirypaints.be

Thiry Paints Gentbrugge
Brusselsesteenweg 646, 9050 Gentbrugge
Ma-vr: 08.00-12.00 en 13.00-18.00
Zat: 08.00-11.45
Tel: 09 210 80 80
Fax: 09 210 80 85
E-mail: gentbrugge@thirypaints.be

Thiry Paints Halle
Bergensesteenweg 445, 1500 Halle
Ma-Vr: 06.00-18.00
Zaterdag: 09.00-12.00
Tel: 02 356 42 37
Email : info.halle@thirypaints.be
BTW 0836.936.487
Thiry Paints Herentals
Aarschotseweg 13, 2200 Herentals
Ma-vr: 07.00-12.00 en 12.30-17.00
Tel : 014/23 23 83
Fax : 014/23 24 08
E-mail : herentals@thirypaints.be

Thiry Paints Ieper
A. Dehemlaan 7, 8900 Ieper
Ma-Vr: 07.30-12.00 en 13.00-18.00
Zat: 09.00-12.00
Tel: 057 20 09 08
Fax: 057 20 78 45
E-mail: ieper@thirypaints.be 

Thiry Paints Kapellen
Antwerpsesteenweg 296, 2950 Kapellen
Ma-Vr: 08.00-18.00
Zaterdag: 09.00-16.00
Tel: 03 325 81 70
Email : kapellen@thirypaints.be
BTW 403.611.060

Thiry Paints Kontich
Kartuizersweg 4, 2550 Kontich
Ma-do: 07.30-17.00
Vr: 07.30-14.00
Tel : 03 459 80 10
E-mail : kontich@thirypaints.be

Kromoxi 
Caetsbeekstraat 3
3740 Bilzen
Ma-do: 07.00-12.00 en 13.00-18.00
Vr: 07.00-12.00 en 13.00-16.00
Tel: 089 32 20 30
Fax: 089 32 20 38
E-mail: info@kromoxi.be

Thiry Paints Leuven
Brusselsesteenweg 10, 3020 Herent
Ma-Vr: Verf: 07.00-18.00 - Decoratie: 08.30-18.00
Zaterdag: 09.00-16.00
Tel: 016 23 49 92
Email : leuven@thirypaints.be
BTW 0880.146.227
Thiry Paints Linter
Sint-Truidensesteenweg 125, 3350 Orsmaal-Linter
Ma-Vr: 08.00-18.00
Zaterdag: 09.00-16.00
Tel: 011 48 46 00
Email : linter@thirypaints.be
BTW 0880.146.227
Thiry Paints Mechelen
WIJ ZIJN OPEN EN VERBOUWEN MOMENTEEL ONZE WINKEL VOOR U!
Eikestraat 62, 2800 Mechelen
Ma-Vr: 07./0-18.00
Zaterdag: 09.00-12.00
Tel: 015 20 20 80
Email : info.mechelen@thirypaints.be
BTW 0471.514.624
Thiry Paints Paal
Paalsesteenweg 313, 3583 Beringen
Ma-Vr: 08.00-18.00
Za: 09.00-16.00
Tel: 011 78 37 08
Email : paal@thirypaints.be
BTW 0453.553.291
Thiry Paints Rillaar
Diestsesteenweg 296, 3202 Rillaar
Ma-Vr: 08.00-18.00
Zaterdag: 09.00-16.00
Tel: 016 58 58 87
Email : rillaar@thirypaints.be
BTW 0880.146.227
Thiry Paints Roeselare
Meensesteenweg 345, 8800 Roeselare
Ma-vr: 07.30-12.00 en 13.00-18.00
Zat: 09.00-12.00 en 13.00-16.00
Tel: 051 26 14 80
Fax: 051 24 47 81
E-mail: roeselare@thirypaints.be 

Thiry Paints Sint-Niklaas
Europark Noord 6, 9100 Sint-Niklaas
Ma-do: 08.00-12.00 en 12.30-17.30
Vr: 08.00-12.00 en 12.30-16.30
Tel: 03 777 07 80
Fax: 03 776 87 47
E-mail: sint-niklaas@thirypaints.be

Thiry Paints Temse
Haverheidelaan 13, 9140 Temse
Ma-do: 07.30-17.00
Vr: 07.30-15.00
Tel: 03 293 27 78
Fax: 03 293 27 79
E-mail: temse@thirypaints.be 

Thiry Paints Ternat
Spiegelstraat 24A, 1741 Wambeek
Ma-Vr: 06.00-18.00
Zaterdag: 09.00-12.00
Tel: 02 460 59 00
Email : info.ternat@thirypaints.be
BTW 0836.936.487

Thiry Paints Tielt
Galgenveldstraat 4, 8700 Tielt
Ma-Vr: 08.00-18.00
Zaterdag: 09.00-16.00
Tel: 051 24 88 88
E-mail: tielt@thirypaints.be

Thiry Paints Vilvoorde
Mechelsesteenweg 317, 1800 Vilvoorde
Ma-Vr: 07.00-18.00
Zaterdag: 09.00-12.00
Tel: 02 252 64 84
Email : info.vilvoorde@thirypaints.be
BTW 0471.514.624

Thiry Paints Waarschoot
Leest 91, 9950 Waarschoot
Ma-wo: 08.00-12.00 en 13.00-18.00
Vr: 08.00-12.00 en 13.00-18.00
Zat: 09.00-12.00 en 13.00-16.00
Tel: 09 377 67 12
Fax: 09 377 64 50
E-mail: waarschoot@thirypaints.be
Thiry Paints Waregem
Kortrijkseweg 72, 8791 Waregem (Beveren-Leie)
Ma-do 07.45-12.00 en 13.00-17.30
Vr: 07.45-12.00 en 13.00-17.00
Tel: 056 72 82 06
Fax: 056 72 82 16
E-mail: waregem@thirypaints.be

Thiry Paints Wommelgem
Industriezone Kapellenveld
Krijtersveld 10, 2160 Wommelgem
Ma-do: 7.30-12.00 en 13.00-17.30
Vr: 7.30-12.00 en 13.00-15.00
Tel: 03 354 29 00
Fax: 03 354 29 20
E-mail: wommelgem@thirypaints.be 

Laden
Laden